FESTIVALI AJAKAVA //

FESTIVAL PROGRAMME

 
13.-17. MAIJoonas TagelKUNST, MIDA MA EI NÄIDANUD / ALL THE ART I DIDN’T SHOWLinnaruum (ööpäevaringselt)
14/05 21:00SeoHwon JiMA UITAN, SEST UUDISTAN / I AM WONDERING SO, I AM WANDERINGVoogedastus / Streaming
18/05 20:00Simona MedolagoPEATUNUD / SUSPENDEDVoogedastus / Streaming
22/05 20:00Agnes OberauerMINA OLEN FRANKENSTEIN / I AM FRANKENSTEINVoogedastus / Streaming
24/05 19:00Agnes OberauerMINA OLEN FRANKENSTEIN / I AM FRANKENSTEINKanuti Gildi SAAL
24/05 20:30Marshall StayJA TAASKORD ME OLEME ÜKSI / AND ONCE AGAIN WE ARE ALONEManufaktuuri kvartali katlamaja
25/05 20:00Paolo PanizzaSINULE / POUR TOIEMTA Blackbox
25/05 20:30Marshall StayJA TAASKORD ME OLEME ÜKSI / AND ONCE AGAIN WE ARE ALONEVoogedastus / Streaming
26/05 17:00Lea SekulicKE HA TU / DIS EM BODY EDKanuti Gildi SAALi Keldrisaal
26/05 20:00Paolo PanizzaSINULE / POUR TOIEMTA Blackbox
26/05 20:30Marshall StayJA TAASKORD ME OLEME ÜKSI / AND ONCE AGAIN WE ARE ALONEManufaktuuri kvartali katlamaja
27/05 17:00Lea SekulicKE HA TU / DIS EM BODY EDKanuti Gildi SAALi Keldrisaal
27/05 20:00Paolo PanizzaSINULE / POUR TOIVoogedastus / Streaming
27/05 20:30Marshall StayJA TAASKORD ME OLEME ÜKSI / AND ONCE AGAIN WE ARE ALONEManufaktuuri kvartali katlamaja
28/05 17:00Lea SekulicKE HA TU / DIS EM BODY EDKanuti Gildi SAALi Keldrisaal
28/05 20:00Paolo PanizzaSINULE / POUR TOIEMTA Blackbox
28/05 20:30Marshall StayJA TAASKORD ME OLEME ÜKSI / AND ONCE AGAIN WE ARE ALONEManufaktuuri kvartali katlamaja
29/05 17:00Lea SekulicKE HA TU / DIS EM BODY EDKanuti Gildi SAALi Keldrisaal
29/05 20:00Paolo PanizzaSINULE / POUR TOIEMTA Blackbox
29/05 20:30Marshall StayJA TAASKORD ME OLEME ÜKSI / AND ONCE AGAIN WE ARE ALONEManufaktuuri kvartali katlamaja
30/05 20:00Lea SekulicKE HA TU / DIS EM BODY EDVoogedastus / Streaming
03/06 20:00Joonas TagelKUNST, MIDA MA EI NÄIDANUD / ALL THE ART I DIDN’T SHOWVoogedastus / Streaming
03/06 20:00Ragnar UustalSEIS, NÄITA END! / STAND, AND UNFOLD YOURSELF!EMTA Blackbox
04/06 18:00Ragnar UustalSEIS, NÄITA END! / STAND, AND UNFOLD YOURSELF!EMTA Blackbox
04/06 20:00Liisa SaaremäelTINY HOME PRODUCTION PRESENTS: SUUREM-KUI-ELU  / LARGER THAN LIFEPaljassaare Garaažilinnak
05/06 20:00Georgina MartinaTÜDRUKU PEEN ISE TEADLIKKUS / GIRL’S PHALLACYARS Kunstilinnak
05/06 20:00Ragnar UustalSEIS, NÄITA END! / STAND, AND UNFOLD YOURSELF!Voogedastus / Streaming
06/06 16:30Ragnar UustalSEIS, NÄITA END! / STAND, AND UNFOLD YOURSELF!EMTA Blackbox
06/06 20:00Georgina MartinaTÜDRUKU PEEN ISE TEADLIKKUS / GIRL’S PHALLACYARS Kunstilinnak
06/06 20:00Ragnar UustalSEIS, NÄITA END! / STAND, AND UNFOLD YOURSELF!EMTA Blackbox
07/06 20:00Georgina MartinaTÜDRUKU PEEN ISE TEADLIKKUS / GIRL’S PHALLACYVoogedastus / Streaming
07/06 20:00Liisa SaaremäelTINY HOME PRODUCTION PRESENTS: SUUREM-KUI-ELU  / LARGER THAN LIFEPaljassaare Garaažilinnak
08/06 20:00Georgina MartinaTÜDRUKU PEEN ISE TEADLIKKUS / GIRL’S PHALLACYARS Kunstilinnak
08/06 20:00Liisa SaaremäelTINY HOME PRODUCTION PRESENTS: SUUREM-KUI-ELU  / LARGER THAN LIFEPaljassaare Garaažilinnak
09/06 20:00Georgina MartinaTÜDRUKU PEEN ISE TEADLIKKUS / GIRL’S PHALLACYARS Kunstilinnak
09/06 21:00Seren OroszvaryKEHA, KUS ELADA / A BODY TO DWELLKuskil majas
10/06-17/06 CPPM KADUVAD RAJAD / VANISHING TRAILSLinnaruum
10/06 20:00Liisa SaaremäelTINY HOME PRODUCTION PRESENTS: SUUREM-KUI-ELU  / LARGER THAN LIFEVoogedastus / Streaming
10/06 21:00Seren OroszvaryKEHA, KUS ELADA / A BODY TO DWELLKuskil majas
11/06 20:00Liisa SaaremäelTINY HOME PRODUCTION PRESENTS: SUUREM-KUI-ELU  / LARGER THAN LIFEPaljassaare Garaažilinnak
11/06 21:00Seren OroszvaryKEHA, KUS ELADA / A BODY TO DWELLKuskil majas
12/06 21:00Seren OroszvaryKEHA, KUS ELADA / A BODY TO DWELLVoogedastus / Streaming
13/06 18:00Iveta PoleMESILASE ASI / BEE MATTERKanuti Gildi SAAL 
14/06 18:00Iveta PoleMESILASE ASI / BEE MATTERKanuti Gildi SAAL 
14/06 21:00Seren OroszvaryKEHA, KUS ELADA / A BODY TO DWELLKuskil majas
15/06 17:00Iveta PoleMESILASE ASI / BEE MATTERKanuti Gildi SAAL 
15/06 21:00Keithy KuuspuLÄBI KUKKUMINE / FALSE FALLINGTelliskivi Roheline Saal
15/06 21:00Seren OroszvaryKEHA, KUS ELADA / A BODY TO DWELLKuskil majas
16/06 18:00Iveta PoleMESILASE ASI / BEE MATTERKanuti Gildi SAAL 
16/06 21:00Seren OroszvaryKEHA, KUS ELADA / A BODY TO DWELLKuskil majas
17/06 20:00Iveta PoleMESILASE ASI / BEE MATTERVoogedastus / Streaming

 

PILETIINFO

 

Festivali piletid on müügil FIENTA KODULEHEL.

Piirangute leevendamiseni saab pileteid osta vaid voogedastatavatele etendustele, mida kantakse reaalajas üle platvormi ELEKTRON.ART vahendusel. 

Voogedastuse ajakava leiab SIIT.

FESTIVALI ONLINE PASSI ostmisel saadetakse ostjale e-maili teel unikaalne link, millega saab vaadata 12 erinevat etendust koos järgnevate vestlustega lavastuste autoritega.

Kohe, kui publik pärast piirangute leevendamist saali lubatakse, avame piletimüügi ka etendustele, mida on võimalik vaadata kohapeal.


PILETITE HINNAD

Üksikpilet 12 EUR

Online pass 99 EUR



TICKET INFORMATION

 

All festival tickets are sold through FIENTA TICKET PLATFORM.

Due to current restrictions, only tickets to 12 live-streamed events are sold, which will be live broadcast via ELEKTRON.ART platform. 

The full programme of live stream events can be found HERE

FESTIVAL ONLINE PASS gives you access to all 12 live-streamed performances, which are followed by a post-performance talks with the artists. Every pass owner will be sent a unique link via email that gives them access to all online events.

As soon as current restrictions are lifted and the audience is allowed to enter the physical space again, tickets to live events will become available. 


TICKET PRICE

Individual ticket 12 EUR

Online pass 99 EUR